Неврологічні ускладнення остеохондрозу

Головна / Неврологія / Неврологічні ускладнення остеохондрозу
ЗАХВОРЮВАННЯ ПЕРИФЕРИЧНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ В КЛІНІЧНІЙ ПРАКТИЦІ: ВЕРТЕБРОГЕННІ УРАЖЕННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ
03.07.2024
Вертеброгенные поражения нервной системы считаются самыми распространенными хроническими заболеваниями человека, которые составляют подавляющую долю от всех заболеваний периферической нервной системы. Причиной их возникновения (о чем указывает название) является патология позвоночника - одна из самых актуальных проблем современной медицины, чаще всего проявляется остеохондрозом. Учитывая многочисленные неврологические осложнения, она существенно ухудшает качество жизни, приводит к инвалидизации. Автор: Коваленко О.Э.
Детальніше
РЕЗУЛЬТАТИ ПОДВІЙНОГО СЛІПОГО РАНДОМІЗОВАНОГО ПОРІВНЯЛЬНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ КОМБІНАЦІЇ ТРИНАТРІЮ УРИДИНУ ТРИФОСФАТУ, ДИНАТРІЮ ЦИТИДИНУ МОНОФОСФАТУ ТА ГІДРОКСІКОБАЛАМІНУ В ПАЦІЄНТІВ ІЗ КОМПРЕСІЙНИМИ НЕВРАЛГІЯМИ
03.07.2024
Уридин и цитидин – это химические соединения, относящиеся к семейству пиримидиновых нуклеотидов, одному из четырех основных классов биологических молекул (наряду с углеводами, липидами и белками), выполняющих фундаментальные функции в клеточном метаболизме. Они являются компонентами нуклеиновых кислот, участвуют в процессах транскрипции и трансляции, осуществляют внутриклеточную сигнализацию, нейротрансмиссию и транспорт продуктов промежуточного метаболизма. Авторы: Демецкая А. 
Детальніше
Ефективність застосування Інтерференцтерапії в комплексі з піримідиновими нуклеотидами у хворих вертеброгенними радикулопатіями (С.Г. Гусейнова, С.С. Імамвердіева і ін.)
05.11.2019
Вертеброгенні больові синдроми займають одне з провідних місць в усіх країнах світу як за поширеністю, так і за кількістю днів непрацездатності. Найбільш частою формою вертеброгенних больових синдромів є дискогенні радикулопатії
Детальніше
ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ОСТЕОХОНДРОЗ
05.11.2019
На остеохондроз припадає більше половини всієї захворюваності периферичної нервової системи. Приводячи до виникнення больового синдрому та порушення функцій периферичних нервів, дана патологія стає приводом для звернення до лікарів різних спеціальностей - від терапевтів, невропатологів до травматологів.
Детальніше
ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ НУКЛЕО ЦМФ ФОРТЕ У ПАЦІЄНТІВ З ДЕГЕНЕРАТИВНО-ДИСТРОФІЧНИМИ ЗМІНАМИ ХРЕБТА
14.03.2019
Патологія периферичного відділу нервової системи становить майже половину неврологічної захворюваності. Тривалість відновного періоду у таких хворих багато в чому визначається адекватністю проведених лікувальних і реабілітаційних заходів. У зв'язку з цим розширення арсеналу фармакологічних засобів, що використовуються в лікуванні даної категорії пацієнтів, викликає практичний інтерес у неврологів. Автори: Дзяк Л.А., Мізякіна Є.В., Хаітов П.А.
Детальніше
ЛІКУВАННЯ ЛЮМБАЛГІЇ ПРИ ПЕРИФЕРИЧНІЙ НЕЙРОПАТІЇ
14.03.2019
Комбінована терапія на основі нуклеотидів цитидину і уридину (Нуклео ЦМФ Форте) є ефективною альтернативою для лікування периферичних невропатій в повсякденній практиці. Це показали результати анкетного дослідження ефективності Нуклео ЦМФ Форте, проведені під керівництвом д-ра мед. Хуберта Хертерера, ортопеда і головного лікаря медичного центру Св. Хубертус. У процесі дослідження брали участь лікарі ортопеди, які на 176 випадках лікування і спостереження пацієнтів з люмбалгії, котрі брали Нуклео ЦМФ Форте, підтвердили швидке поліпшення симптоматики при значному зменшенні дози прийнятих нестероїдних протизапальних засобів. Автор: Д-р Хуберт Хертерер
Детальніше