Про нас

Головна / Про нас

ТОВ «Бі-фарма» – приватна українська компанія, що спеціалізується на маркетингу фармацевтичних продуктів. На ринку України ми добре відомі з 2002 року.

Основна спеціалізація «Бі-фарма» полягає в допомозі іноземним фармацевтичним компаніям відкривати нові ринки, впроваджувати спеціально розроблені стратегічні рішення для ведення бізнесу на нових територіях, зокрема і в Україні.

Українським лікарям і пацієнтам ми пропонуємо відкритий і безперешкодний доступ до інноваційних медичних препаратів від провідних іспанських, німецьких, французьких та італійських виробників. Унікальні фармацевтичні продукти ефективні в лікуванні конкретних хвороб, підвищують загальну якість життя, сприяють збільшенню життя пацієнта.

Ми прагнемо бути максимально близько до пацієнта і забезпечити доступність всього асортименту продукції. Саме з цією метою ми відкрили регіональні представництва в найбільших містах України – Києві, Харкові, Одесі, Львові.

Основний штат наших співробітників – медичні представники з вищою медичною освітою. Наші професіонали говорять однією мовою з лікарями різних спеціальностей –неврологами, ендокринологами, гінекологами, хірургами, педіатрами, терапевтами, гастроентерологами,  ЛОРами, а також провізорами та фармацевтами.

Ми не тільки активно беремо участь у науково-практичних семінарах та конференціях, а й ініціюємо і організовуємо зустрічі і освітні проекти, програми з обміну досвідом.

Наша формула успіху – висока якість і безпека фармацевтичного продукту, який ми просуваємо. Основою ведення нашого бізнесу є високий рівень бізнес-стандартів і сервісу для пацієнтів.

НАША МІСІЯ
ВИБРАТИ ПРАВИЛЬНИЙ ПРОДУКТ
«Бі-фарма» основною своєю місією обрала надання тільки інноваційних, оригінальних і перевірених медичних препаратів.
БУТИ ПЕРЕКОНАНИМ В ПРОДУКТІ
Життя і здоров'я наших пацієнтів стоять в основі стратегії компанії. Інтереси партнерів, клієнтів і пацієнтів стоять для нас на першому місці.
БУТИ СФОКУСОВАНИМ НА ПРОДУКТІ
«Бі-фарма» – стабільна компанія з високими етичними принципами.
ПАРТНЕРИ
Ardeypharm GmbH, Germany
https://www.ardeypharm.com/
Faes Farma, S.A., Spain
https://faesfarma.com/
Ferrer Internacional, S.A., Spain
http://www.ferrer.com/
Laboratorios Salvat, S.A., Spain
http://svt.com/
Trommsdorff GmbH & Co. KG, Germany
http://www.trommsdorff.de/
J. Uriach y Compania, S.A., Spain
http://www.uriach.com/