Фармаконагляд

Головна / Фармаконагляд

ТОВ “Бі-фарма” цінує і поважає своїх клієнтів, тому головним пріоритетом у роботі компанії визначено ефективну і безпечну продукцію, високу якість роботи і пропонованих препаратів.

Однак, існує і державна служба, яка здійснює фармакологічний нагляд препаратів в Україні. Цим займається “Державний експертний центр МОЗ України”. Вся фармакологічна діяльність країни і контроль безпеки регулюється на законодавчому рівні – наказом МОЗ України № 898 від 27.12.2006 “Про затвердження Порядку здійснення нагляду за побічними реакціями лікарських засобів, дозволених до медичного застосування” зі змінами.

Безпосередньо на ТОВ “Бі-фарма” існує своя служба для контролю якості та безпеки лікарських препаратів, які пропонують нам наші партнери.

Фармнагляд компанії слідкує за якістю та безпекою препаратів, сприяє своєчасному ухваленню рішень у разі форс-мажорних обставин.

“Бі-фарма” зацікавлена в підтримці своєї високої репутації і, відповідно, в підтримці міжнародних норм для ліків. Ми збираємо, аналізуємо та обробляємо інформацію, що надходить про різні прояви побічних ефектів від лікарів, пацієнтів, фармацевтів.

Шановні колеги та пацієнти!

Якщо у вас проявилася побічна реакція на препарат, ви не бачите ефективність препарату, повідомте нам зручним для вас способом:

 1. Заповнити електронну форму онлайн.
 2. За телефоном: (044) 501-69-79 (у робочий час) або (050) 441-63-01 цілодобово.
 3. Заповніть електронну форму онлайн.
 4. Телефонуйте на номер: (044) 501-69-79 (в робочий час) або (050) 441-63-01 цілодобово

Уся інформація конфіденційна та не підлягає розголошенню, окрім випадків, встановлених законодавством.

  ! Яким чином був отриманий продукт (подарунок, покупка), де продукт був придбаний (адреса і назва торгової точки).

  ! Поля, відмічені*, обов'язкові до заповнення

  Фармакологічний нагляд (фармаконагляд) – науково підкріплена діяльність з виявлення, оцінки, тлумачення та попередження негативних наслідків або будь-якої іншої проблеми, пов’язаної з лікарськими засобами.

  Побічна реакція – будь-яка небажана негативна реакція, що виникає при застосуванні лікарських засобів у звичайних дозах, рекомендованих для профілактики, діагностики та лікування захворювань.

  Причинами побічних реакцій можуть також бути:

  • медичні помилки
  • використання ЛЗ не за показаннями
  • зловживання
  • передозування

  Відсутність ефективності лікарського засобу (ОЕ) – відсутність сприятливої лікувальної або профілактичної дії лікарського засобу на перебіг і тривалість захворювання згідно з показаннями, зазначеними в інструкції для медичного застосування.

  Номер серії – характерна комбінація цифр (п’яти-, шести- або семизначна), яка специфічно ідентифікує серію. Наноситься на всі види упаковки.