Гострий стенозний ларинготрахеїт

Головна / Педіатрія / Гострий стенозний ларинготрахеїт
СИСТЕМНА КОРТИКОСТЕРОЇДНА ТЕРАПІЯ У НЕВІДКЛАДНІЙ ПЕДІАТРИЧНІЙ АЛЕРГОЛОГІЇ
14.03.2019
У статті представлені дані про патофізіологічні особливості формування алергічної патології у дітей з частим розвитком гострих алергічних ситуацій, що вимагають застосування невідкладних заходів в найкоротші терміни. Наведено дані, що свідчать про багатогранний вплив системної терапії глюкокортикостероїдами на перебіг нової фази алергічного запалення, що робить їх найбільш ефективними препаратами в наданні невідкладної допомоги при лікуванні гострих алергічних проявів різної локалізації у дітей будь-якого віку. Як засіб першої допомоги, доступної для застосування не тільки в стаціонарі, але і в амбулаторних і навіть домашніх умовах, рекомендовано використовувати системний кортикостероїд - преднізон в свічках (Ректодельт), що є не тільки високо ефективним, але і зручний у застосуваннї. Автори: Охотнікова О.М.
Детальніше
СУЧАСНІ АСПЕКТИ ТЕРАПІЇ ГОСТРИХ СТЕНОЗУЮЧИХ ЛАРИНГОТРАХЕЇТІВ У ДІТЕЙ
23.01.2019
Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) на сьогоднішній день займають провідне місце в структурі захворюваності дитячого віку, складаючи до 90% всієї інфекційної патології. Одним з частих і важких проявів ГРВІ у дітей дошкільного віку, що супроводжуються розладом дихання, є гострий стенозуючий ларинготрахеїт - ГСЛТ. Автори: В. Бережний, В.Г.Козачук, Н.П.Гляделова, В.В.Корнєва, В.А. Корольова, М. Р. Ліщинська
Детальніше
ТЕРАПІЯ ГОСТРОГО КРУПА ПРИ РЕСПІРАТОРНИХ ІНФЕКЦІЯХ У ДІТЕЙ
19.12.2018
Гострий ларингіт (J04.0) - вірусне захворювання з локалізацією запалення в області голосових зв'язок і підзв'язкового простору, часто приводить до звуження просвіту гортані, що ускладнює дихання (круп). Згідно з МКБ-10, розрізняють гострий ларингіт (J04.0), який може мати набряклий, гнійний або виразковий характер, а також виділяють гострий обструктивний ларингіт або круп (J05.0). Автори: Овчаренко Л.С., Вертегел А.О., Шамрай І.В., Андрієнко Т.Г., Редько І.І., Жихарєва Н.В., Самохін І.В., Кряжев О.В.  
Детальніше