Неврологічні ускладнення остеохондрозу

Головна / Неврологія / Неврологічні ускладнення остеохондрозу
Ефективність застосування Інтерференцтерапії в комплексі з піримідиновими нуклеотидами у хворих вертеброгенними радикулопатіями (С.Г. Гусейнова, С.С. Імамвердіева і ін.)
05.11.2019
Вертеброгенні больові синдроми займають одне з провідних місць в усіх країнах світу як за поширеністю, так і за кількістю днів непрацездатності. Найбільш частою формою вертеброгенних больових синдромів є дискогенні радикулопатії
Детальніше
ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ОСТЕОХОНДРОЗ
05.11.2019
На остеохондроз припадає більше половини всієї захворюваності периферичної нервової системи. Приводячи до виникнення больового синдрому та порушення функцій периферичних нервів, дана патологія стає приводом для звернення до лікарів різних спеціальностей - від терапевтів, невропатологів до травматологів.
Детальніше
ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ НУКЛЕО ЦМФ ФОРТЕ У ПАЦІЄНТІВ З ДЕГЕНЕРАТИВНО-ДИСТРОФІЧНИМИ ЗМІНАМИ ХРЕБТА
14.03.2019
Патологія периферичного відділу нервової системи становить майже половину неврологічної захворюваності. Тривалість відновного періоду у таких хворих багато в чому визначається адекватністю проведених лікувальних і реабілітаційних заходів. У зв'язку з цим розширення арсеналу фармакологічних засобів, що використовуються в лікуванні даної категорії пацієнтів, викликає практичний інтерес у неврологів. Автори: Дзяк Л.А., Мізякіна Є.В., Хаітов П.А.
Детальніше
ЛІКУВАННЯ ЛЮМБАЛГІЇ ПРИ ПЕРИФЕРИЧНІЙ НЕЙРОПАТІЇ
14.03.2019
Комбінована терапія на основі нуклеотидів цитидину і уридину (Нуклео ЦМФ Форте) є ефективною альтернативою для лікування периферичних невропатій в повсякденній практиці. Це показали результати анкетного дослідження ефективності Нуклео ЦМФ Форте, проведені під керівництвом д-ра мед. Хуберта Хертерера, ортопеда і головного лікаря медичного центру Св. Хубертус. У процесі дослідження брали участь лікарі ортопеди, які на 176 випадках лікування і спостереження пацієнтів з люмбалгії, котрі брали Нуклео ЦМФ Форте, підтвердили швидке поліпшення симптоматики при значному зменшенні дози прийнятих нестероїдних протизапальних засобів. Автор: Д-р Хуберт Хертерер
Детальніше