Фармаконагляд

Головна / Фармаконагляд

ТОВ «Бі-фарма» цінує і поважає своїх клієнтів, тому головним пріоритетом в роботі компанії є ефективна і безпечна продукція, висока якість роботи і пропонованих препаратів.

Однак, існує і державна служба, яка здійснює фармакологічний нагляд препаратів в Україні. Цим займається «Державний експертний центр МОЗ України». Вся фармакологічна діяльність країни та контроль безпеки регулюється на законодавчому рівні – наказом МОЗ України № 898 від 27.12.2006 «Про затвердження Порядку здійснення нагляду за побічними реакціями лікарських засобів, дозволених до медичного застосування» зі змінами.

Безпосередньо на ТОВ «Бі-фарма» існує своя служба для контролю якості та безпеки лікарських препаратів, які пропонують нам наші партнери.

Фармнагляд компанії стежить за якістю і безпекою препаратів, сприяє своєчасному прийняттю рішень в разі форс-мажорних обставин.

«Бі-фарма» зацікавлена ​​в підтримці своєї високої репутації і, отже, в підтримці міжнародних норм для ліків. Ми збираємо, аналізуємо і обробляємо інформацію, що надходить від лікарів, пацієнтів, фармацевтів про різні прояви побічних ефектів.

Шановні партнери та пацієнти!

Якщо у вас проявилася побічна реакція на препарат, ви не бачите ефективності препарату, повідомте нам зручним для вас способом:

  1. Заповніть електронну форму онлайн.
  2. Телефонуйте на номер: (044) 501-69-79 (в робочий час) або (050) 441-63-01 цілодобово

Вся інформація є конфіденційною і не підлягає розголошенню, крім випадків, встановлених законодавством.

! Яким чином був отриманий продукт (подарунок, покупка), де продукт був придбаний (адреса і назва торгової точки).
! Поля, відмічені*, обов'язкові до заповнення

Фармакологічний нагляд (фармаконагляд) – науково підкріплена діяльність з виявлення, оцінки, тлумачення і запобігання негативним наслідкам або будь-якої іншої проблеми, пов’язаної з лікарськими засобами.

Побічна реакція – будь-яка небажана негативна реакція, яка виникає при застосуванні лікарських засобів у звичайних дозах, рекомендованих для профілактики, діагностики та лікування захворювань.

Причинами побічних реакцій можуть також бути:

  • медичні помилки
  • використання ЛЗ не за показаннями
  • зловживання
  • передозування

Відсутність ефективності лікарського засобу (ВЕ) – відсутність сприятливої лікувальної або профілактичної дії лікарського засобу на перебіг і тривалість захворювання згідно з показаннями, зазначеними в інструкції для медичного застосування.

Номер серії – характерна комбінація цифр (п’яти-, шести- або семизначна), яка специфічно ідентифікує серію. Наноситься на всі види упаковки.