Для спеціалістів

Головна / Для фахівців
НЕЙРОФІЗІОЛОГІЧНІ ВІДХИЛЕННЯ ПРИ ПОРУШЕННІ МОВНОГО РОЗВИТКУ (ДИСФАЗІЯ) У ДІТЕЙ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ЦИТИДИНДИФОСФОХОЛІНА
21.03.2019

Цитидиндифосфохолін (CDP-холін) має репаративний вплив на мембрану нейронів. Доведено ефективність CDP-холіну в лікуванні ряду психологічних розладів у дитячому віці. В даному дослідженні вивчалася реакція (відповідь) нейрофізіологічних відхилень при застосуванні CDP-холіну у дітей з порушенням мовного розвитку.

Автори: Joaquin Diaz Atienza, M.D., Francisco Compam, M.D., Pilar Blanquez, M.D, Francisca Sanchez, Ph.D.

Детальніше
СУЧАСНИЙ ПІДХІД ДО НЕЙРОПРОТЕКТОРНОЇ ТЕРАПІЇ НЕДОНОШЕНИХ НОВОНАРОДЖЕНИХ З ГІПОКСИЧНО-ІШЕМІЧНИМ УШКОДЖЕННЯМ ГОЛОВНОГО МОЗКУ
21.03.2019

Успіхи неонатальної реанімації та інтенсивної терапії першого десятиліття XXI ст. дозволили значно збільшити виживаність та життєздатність недоношених новонароджених (НН) з низькою та надзвичайно низькою масою тіла. Однак кардіореспіраторні порушення та патогенетично пов’язані з ними ушкодження головного мозку (ГМ) у даного контингенту залишаються значною проблемою.

Автори: Т.К. Знаменська, Л.Г. Кирилова, В.Б. Швейкіна

Детальніше
ОСОБЛИВОСТІ ВЕДЕННЯ ДІТЕЙ З ПЕРСИСТУЮЧОЮ ДІАРЕЄЮ ТА НАДМІРНИМ РОСТОМ CANDIDA ALBICANS
21.03.2019

Оптимальний стан функціонування кишківника у дітей має надзвичайно важливе значення. Як нам відомо, кишківник впливає на загальний стан здоров’я, забезпечує перетравлення та засвоєння поживних речовин і рідин, що потрібно для нормального функціонування і розвитку дитячого організму. Однією з дуже важливих функцій кишківника є імунна функція. Здоровий кишківник, з яким контактує більше половини імунних клітин, забезпечує захист організму від збудників інфекційних захворювань, сприяє індукції толерантності, що має істотне значення для профілактики розвитку алергії.

Автори: Няньковський С.Л.,  Няньковська О.С., Пакулова-Троцька Ю.В., Вівчарівська Г.З., Шайдич В. Д., Горайська О.М., Заставна Л.В., Томків З. В. 

Детальніше
АНТИАГРЕГАНТНА ТЕРАПІЯ: АЛЬТЕРНАТИВА Є ЗАВЖДИ
19.03.2019

Сучасну стратегію ведення хворих на атеросклероз та ішемічну хворобу серця неможливо уявити без проведення довготривалої антитромботичної терапії антиагрегантними препаратами. Основним показанням до застосування антиагрегантів є вторинна профілактика серцево-судинних ускладнень у хворих, які перенесли інфаркт міокарда (ІМ), ішемічний інсульт або транзиторну ішемічну атаку (ТІА).

Детальніше
ТРИФЛУЗАЛ У ПРОФІЛАКТИЦІ ІНСУЛЬТУ
15.03.2019

Трифлузал (Дісгрен®) –це препарат, що структурно нагадує ацетилсаліцилову кислоту, але не є її похідним і має ряд значущих відмінностей в механізмі дії. Він застосовується більш ніж в 30 країнах світу і в 2008 р. був рекомендований до застосування Європейською асоціацією боротьби з інсультом (клас доказовості І, рівень А).

Автори: Хосе Алварес-Сабін, Джуліан Гарсіа-Рафанель

Детальніше
1 2 3 7