Для спеціалістів

Головна / Для фахівців
КОЛИ БОЛИТЬ ГОРЛО: СЕКРЕТИ ПРАКТИКУЮЧИХ ЛІКАРІВ
16.01.2020

Ніхто з нас не хоче хворіти, особливо коли хвороба стукає в двері, незважаючи на напружений робочий графік або заплановані вихідні. Тонзиліт, фарингіт, ларингіт вриваються в нашу життя неждано-негадано, особливо в осінньо-зимово-весняні періоди року, руйнуючи мрії і ламаючи все плани.

Автори: Володимир Степанович Варга – лікар вищої категорії, досвід роботи лікарем-оториноларингологом – 28 років

Детальніше
Ефективність застосування Інтерференцтерапії в комплексі з піримідиновими нуклеотидами у хворих вертеброгенними радикулопатіями (С.Г. Гусейнова, С.С. Імамвердіева і ін.)
05.11.2019

Вертеброгенні больові синдроми займають одне з провідних місць в усіх країнах світу як за поширеністю, так і за кількістю днів непрацездатності. Найбільш частою формою вертеброгенних больових синдромів є дискогенні радикулопатії

Детальніше
ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ОСТЕОХОНДРОЗ
05.11.2019

На остеохондроз припадає більше половини всієї захворюваності периферичної нервової системи. Приводячи до виникнення больового синдрому та порушення функцій периферичних нервів, дана патологія стає приводом для звернення до лікарів різних спеціальностей – від терапевтів, невропатологів до травматологів.

Детальніше
ТРИВОГА ТА ДЕПРЕСІЯ: ДИФЕРЕНЦІЙНИЙ ПІДХІД
10.10.2019

У квітні 2019 р. у Трускавці відбулася XXI міжнародна науково-практична конференція «Міждисциплінарні питання в сучасній неврології». З-поміж цікавих виступів увагу присутніх привернула лекція «Тривога та депресія: диференційна діагностика» доктора медичних наук, доцента, завідувача кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету, лікаря-невролога Михайла Михайловича Ороса. До вашої уваги представлено огляд цієї доповіді.

Детальніше
ПСИХОГЕННІ НЕЕПІЛЕПТИЧНІ НАПАДИ ЯК СОМАТИЧНИЙ ПРОЯВ ПСИХОЛОГІЧНОГО СТРЕСУ
10.10.2019

Розмежування епілептичних і неепілептичних нападів – важливе завдання практичної неврології та психіатрії. Помилкова диференційна діагностика псевдоепілептичних нападів спричиняє неадекватний підхід до ведення таких пацієнтів. Про психогенні неепілептичні напади (ПНЕН) розповідає доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету Михайло Михайлович Орос.

Детальніше
1 2 3 8