Про нас

Головна / Про нас

ТОВ «Бі-фарма» – приватна українська компанія, що спеціалізується на маркетингу фармацевтичних продуктів. На ринку України ми добре відомі з 2002 року.

Основна спеціалізація «Бі-фарма» полягає в допомозі іноземним фармацевтичним компаніям відкривати нові ринки, впроваджувати спеціально розроблені стратегічні рішення для ведення бізнесу на нових територіях, зокрема і в Україні.

Українським лікарям і пацієнтам ми пропонуємо відкритий і безперешкодний доступ до інноваційних медичних препаратів від провідних іспанських, німецьких, французьких та італійських виробників. Унікальні фармацевтичні продукти ефективні в лікуванні конкретних хвороб, підвищують загальну якість життя, сприяють збільшенню життя пацієнта.

Ми прагнемо бути максимально близько до пацієнта і забезпечити доступність всього асортименту продукції. Саме з цією метою ми відкрили регіональні представництва в найбільших містах України – Києві, Харкові, Одесі, Львові.

Основний штат наших співробітників – медичні представники з вищою медичною освітою. Наші професіонали говорять однією мовою з лікарями різних спеціальностей –неврологами, ендокринологами, гінекологами, хірургами, педіатрами, терапевтами, гастроентерологами,  ЛОРами, а також провізорами та фармацевтами.

Ми не тільки активно беремо участь у науково-практичних семінарах та конференціях, а й ініціюємо і організовуємо зустрічі і освітні проекти, програми з обміну досвідом.

Наша формула успіху – висока якість і безпека фармацевтичного продукту, який ми просуваємо. Основою ведення нашого бізнесу є високий рівень бізнес-стандартів і сервісу для пацієнтів.

НАША МІСІЯ
ВИБРАТИ ПРАВИЛЬНИЙ ПРОДУКТ
«Бі-фарма» основною своєю місією обрала надання тільки інноваційних, оригінальних і перевірених медичних препаратів.
БУТИ ПЕРЕКОНАНИМ В ПРОДУКТІ
Життя і здоров'я наших пацієнтів стоять в основі стратегії компанії. Інтереси партнерів, клієнтів і пацієнтів стоять для нас на першому місці.
БУТИ СФОКУСОВАНИМ НА ПРОДУКТІ
«Бі-фарма» – стабільна компанія з високими етичними принципами.
ПАРТНЕРИ

Ми прагнемо до досконалості в усьому, що робимо. І найвища цінність нашої роботи – ефективність і націленість на результат. З партнерами ми спільно знаходимо креативні рішення поставлених завдань, щоб зробити інноваційні рішення ще доступнішими.

Наші клієнти та партнери добре відомі на міжнародному ринку. Це великі фармацевтичні компанії, що мають багаторічний досвід виробництва медичних препаратів. Співпраця з такими виробниками як Ferrer, Faes, Uriach і Trommsdorff триває не один рік. Ці компанії мають свої представництва і виробничі потужності на 5 континентах, науково-дослідні центри. За цей час препарати виробників Нуклео, Гамалате, Сомазина, Дісгрен, Веносміл, Ангіноваг, Тріметабол, Ректодельт, Мутафлор отримали заслужене визнання у лікарів і пацієнтів.

Наші партнери зробили великий внесок у збереження і поліпшення здоров’я людей по всьому світу.

Ardeypharm GmbH, Germany
https://www.ardeypharm.com/
Faes Farma, S.A., Spain
https://faesfarma.com/
Ferrer Internacional, S.A., Spain
http://www.ferrer.com/
Laboratorios Salvat, S.A., Spain
http://svt.com/
Trommsdorff GmbH & Co. KG, Germany
http://www.trommsdorff.de/
J. Uriach y Compania, S.A., Spain
http://www.uriach.com/