Педіатрія

Головна / Педіатрія
АНГІНОВАГ

Оригінальний препарат, має 5 компонентів, які впливають на всі можливі збудники інфекційно-запальних захворювань горла віруси, бактерії, гриби. Усуває біль в горлі з 1-ї хвилини. Ефективний з 1-го дня захворювання.

МУТАФЛОР КАПСУЛИ

Рецептурний лікарський препарат, містить унікальний штам Escherichia coli Nissle 1917 у кількості 2,5 – 25 * 109 КУО, який, завдяки своїм унікальним протизапальним властивостям, є найбільш вивченим бактеріальним штамом на сьогодні. Дозволений до застосування у вагітних і годуючих жінок, широко застосовується у Німеччині і в усьому світі.

МУТАФЛОР СУСПЕНЗІЯ

Рецептурний лікарський препарат, містить унікальний штам Escherichia coli Nissle 1917 у кількості 108 КУО, дозволений до застосування у новонароджених, в тому числі і недоношених з 1-го дня життя.

РЕКТОДЕЛЬТ

Ректальна форма преднізону, препарат для інтенсивної терапії гострого стенозуючого ларинготрахеїту (крупу), спастичного бронхіту. Дозволений до застосування у дітей з 6-ти місяців.

ТРІМЕТАБОЛ

Оригінальний препарат, має високий вміст карнітину і лізину, дозволяє швидко досягти успіху в лікуванні проблем з апетитом, астенії і дефіциту маси. Метопін, що міститься в препараті, сприяє поліпшенню апетиту і має заспокійливу дію.