Новини та статті
Всі новини
АНГІНОВАГ: КОЛИ БОЛИТЬ ГОРЛО

Історія медицини сповнена страшних, абсолютно божевільних і курйозних випадків. Цікаві випадки пов’язані з лікуванням захворювань горла і дихальних шляхів. Найбезпечніше – це лікування хворого горла сиропом з равликів.

Детальніше
ВІДНАЙТИ ГАРМОНІЮ І БАЛАНС: МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА!

Лікарі та вчені свідчать про те, що 21 століття ознаменувалося зростанням стресу і депресії (яка визнана захворюванням). І якщо раніше стрес розглядався як щось надумане, то зараз кожна людина відчуває на собі наслідки стресових станів. Більш того, навіть діти піддаються цьому невидимому ворогові нервової системи.

Детальніше
КОЛИ ПОШКОДЖЕНИЙ НЕРВ: ЧИ МОЖЛИВО ВІДНОВЛЕННЯ?

Є гарний жарт, коли на питання, які зв’язки найголовніші, слідує відповідь – міцні нейронні зв’язки. Насправді, кожен жарт несе в собі частину життєвого досвіду, і небезпідставно.
Часто ми чуємо, що «всі хвороби від нервів», і поради, що потрібно в першу чергу лікувати саме нерви. А далі думки доморощених експертів розходяться.

Детальніше
100 РОКІВ ДОВЕДЕНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА БЕЗПЕКИ

А чи знаєте ви, що людський організм на 90% складається із різних мікроорганізмів, популяції яких налічують понад 100 трильйонів форм життя? Однак не варто панікувати. Всі ці мікроорганізми і складають єдину біологічну систему під назвою людський організм.

Детальніше