Новини та статті
Всі новини
ЛІТНІ ЗАСТУДИ: ПРИЧИНИ І НАСЛІДКИ

Настало літо, і нас знову оточують кондиціонери, що тихо дзижчать та дарують прохолоду, прохолодні напої, що приносять довгоочікувану свіжість, і всюдисуща літня спека разом із палючим сонцем. Результат: чимала кількість людей зі шморгаючими носами, охриплими голосами і відчуттям, що дере в горлі. Адже кондиціонери висушують повітря, а разом з ним і слизові носа і горла. А прохолодні напої часто вже дуже холодні, і в поєднанні з виснажливою ​​спекою помітно знижують захисні функції носоглотки.

Детальніше
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ІЗ ЗАПАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ КИШЕЧНИКА

19 травня за підтримки Європейської Асоціації хворих виразковим колітом і хворобою Крона щорічно відзначається

Всесвітній день боротьби з запальними захворюваннями кишечника.

Запалення кишечника – це, в певному сенсі, бомба уповільненої дії в організмі людини.

До основних запальних захворювань кишечника відносять неспецифічний виразковий коліт (НВК) і хвороба Крона.

Детальніше
ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ОСТЕОХОНДРОЗ

На остеохондроз припадає більше половини всієї захворюваності периферичної нервової системи. Приводячи до виникнення больового синдрому та порушення функцій периферичних нервів, дана патологія стає приводом для звернення до лікарів різних спеціальностей – від терапевтів, невропатологів до травматологів.

Детальніше
ЖИВЕМО В УМОВАХ СТРЕСУ, ЯК З ЦИМ СПРАВЛЯТИСЯ?

У сучасному світі індустрії з моменту народження людина переносить безліч видів стресу, так уже склалося природою. Повсякденна метушня, постійні проблеми, турботи, конфлікти в різних ситуаціях і складнощі не додають нам радості. Що ж робити, як боротися зі стресами, поганими ситуаціями і обставинами, тривожністю і втомою, депресією, безсонням і перевтомою, нервовим виснаженням?

Детальніше